Informacje dodatkowe

Zatrudnię recepcjonistę - .

Data wysłania: May 02, 2021

Inny, Pomorskie

Do: Sep 20, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Opis stanowiska

Poszukujemy recepcjonisty. Stanowisko dostępne od zaraz na Campingu Alexa w Chłapowie.

Praca całoroczna, umowa o pracę.
Wymagana znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki. Władysławowo, Pomorskie

W zakresie obowiązków hotelowy klasyk: odpowiadamy na maile i telefony oraz meldujemy i rozliczamy gości. Udzielamy informacji i przyjmujemy rezerwacje.

Kultura osobista i cierpliwość w pracy z gościem hotelowym niezbędna.
tel 698908392

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska