Informacje dodatkowe

Zatrudnię Managera restauracji - .

Data wysłania: Feb 07, 2021

Inny, Śląskie

Do: Mar 26, 2021

Umowa o pracę

Kierownik

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Przyjmę do pracy managera restauracji oraz sali weselnej w Zbrosławicach w Restauracji w Starym Młynie . Województwo Śląskie

Słyniemy z udanych imprez okolicznościowych i pięknych wesel oraz świetnej pizzy .

Szukamy osoby , która tchnie nową energię w naszą restaurację - szczególnie w tych trudnych czasach .
Jeśli jesteś osobą kreatywną , nowoczesną otwartą i lubiąca pracę z ludźmi - chętnie Cię poznamy .

Konieczne jest doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki branży .
Wierzymy , że już wkrótce będziemy mogli się dalej rozwijać dlatego szukamy wsparcia w nowych osobach , które zasilą nasze szeregi .

Pracujemy od środy do niedzieli - ze szczególnym naciskiem na weekendy .

Do Twoich obowiązków będzie należało
- zarządzanie personelem
- bieżąca rekrutacja personelu wg zapotrzebowania
- nadzorowanie i ustalanie imprez okolicznościowych
- organizowanie pracy na sali restauracyjnej
- przygotowywanie i nadzór nad zamówieniami towaru
- ustalanie szczegółów imprez okolicznościowych na bazie gotowych ofert - głównie wesela
- dbanie o wizerunek firmy stacjonarnie i online

Oraz inne ciekawe rzeczy o , których chętnie porozmawiamy osobiście .
Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie premie a przede wszystkim stałą pracę.
Proszę o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem oraz opisem zakresu obowiązków w poprzedniej pracy .

Zbrosławice, Śląskie

502 422 156

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska