Informacje dodatkowe

Zatrudnię do pracy przy montażu drzwi i podłóg - .

Data wysłania: Dec 03, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 3000 PLN - 4000 PLN

Legionowo, Mazowieckie

Do: Jan 30, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak


Opis stanowiska

Zatrudnię do pracy przy montażu drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz układaniu podłóg drewnianych oraz paneli.

Jeżeli nie masz doświadczenia a masz chęci do pracy to chętnie nauczę.

Praca przeważnie Legionowo i okolice. Po więcej informacji zapraszam pod nr tel 512940836

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Podobne oferty

Pracownik Budowlany - Inny - Polska
Inżynier Budowy - Inny - Polska
Technik Obiektu - Technik Obsługi FM - Wrocław - Polska
Elektryk / Pomocnik elektryka - Inny - Polska
Zatrudnię do prac remontowych - Toruń - Polska

Latest Blogs

Kontakt
Polska. Warszawa. Jeśli masz pytania lub sugestie, napisz do nas.

Zapewniamy usługi w zakresie indywidualnego doboru personelu różnego poziomu.

Nie tylko szukamy pracowników dla Twojej firmy, możemy również pomóc w ocenie i testowaniu.