Informacje dodatkowe

Zatrudnię asystentkę stomatologiczną - .

Data wysłania: Dec 01, 2020

Inny, Łódzkie

Do: Dec 31, 2020

Umowa o pracę

Asystent

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Job is expired

Opis stanowiska

Klinika Lambert dentysta poszukuje pracownika na stanowisko ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ.

Głowno, Łódzkie

Zakres obowiązków:

- asystowanie przy zabiegach stomatologicznych

- przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy

- przygotowywanie pacjenta do zabiegu

- przygotowywanie narzędzi do sterylizacji

- sterylizacja narzędzi

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe na stanowisku asystentki stomatologicznej udokumentowane dyplomem ukończenia szkoły

- mile widziana umiejętność pracy „na cztery ręce”

- umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, odpowiedzialność

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

- stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

- pracę w profesjonalnym zespole w miłej atmosferze

- pracę w nowoczesnej klinice

- czas pracy w określonym systemie godzinowym

Prosimy o wysyłanie CV (z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres mailowy

t. 501 56 56 00

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska