Informacje dodatkowe

Wychowawca przedszkolny/opiekun dzienny - .

Data wysłania: Dec 04, 2020

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 31, 2020

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Job is expired

Opis stanowiska

Praca z dziećmi w wieku 2-3 lata, w kameralnym przedszkolu "Brzdące na łące"

OBOWIĄZKI:
- sprawowanie opieki nad dziećmi,
- aktywna zabawa z dziećmi, w dużym stopniu na powietrzu
- prowadzenie zajęć edukacyjnych,
- współpraca z rodzicami.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?
Oferujemy możliwość rozwoju, zdobycia wiedzy w zakresie metod pracy z dziećmi podczas organizowanych dla pracowników warsztatów i szkoleń, a także szansę realizacji własnych pomysłów edukacyjnych.
Praca w młodym zespole, w miłej atmosferze, w urokliwym miejscu z ogrodem.

KOGO SZUKAMY?
Szukamy osoby kreatywnej i otwartej, po studiach lub w trakcie studiów w zakresie pedagogiki (edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna, opiekuńczo-wychowawcza) lub ukończony kurs opiekuna w żłobku.
Mile widziane: zamiłowanie do przyrody i spędzania czasu na zewnątrz, zdolności muzyczne, znajomość angielskiego, gra w szachy lub inne umiejętności i zainteresowania, które pozwolą prowadzić ciekawe zajęcia dla dzieci.
Doświadczenie w pracy z dziećmi nie jest niezbędne. Poświęcamy czas tym, którzy chcą się uczyć i rozwijać!

Oferujemy pracę od stycznia w pełnym wymiarze godzin. Chętnie rozpoczniemy wdrażanie już w grudniu, w mniejszym wymiarze godzin.

Szukamy również studentów do pracy w charakterze asystenta nauczyciela - jeżeli nie masz jeszcze uprawnień, chcesz pracować w mniejszym wymiarze godzin, nabyć doświadczenia - napisz do nas! Szczególne zapotrzebowanie na popołudnia ;)

Zapraszamy do wysyłania CV.

Kindergarten “Brzdące na łące” is looking for cheerful and loving children candidates to work as a teacher.

We are looking for a person creative with high interpersonal skills. The candidates with early childhood education, psychology etc. or a student. It is required from the candidates to know English fluently (native speaker preferred).

Working as a teacher you will be responsible for helping children in everyday activities, during meals, preparing required reports and teaching materials.
We offer a work for a few hours a day or a few days a week.

t. 604 640 261

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska