Technik Obiektu - Technik Obsługi FM - Dussmann Polska Sp. z o.o.

Data wysłania: May 13, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Wrocław, Dolnośląskie

Do: Jun 25, 2020

Specjalista

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

Oferujemy:

Pracę w nowoczesnych budynkach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne, pakiet sportowy).
Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Zadania:

Codzienną obsługę techniczną budynków oraz prowadzenie dokumentacji obiektowej,
Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek,
Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z przeglądów i prac dodatkowych.

Oczekujemy:

Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków,
Znajomość systemów budynkowych,
Znajomość zagadnień wentylacji, klimatyzacji, ciepła technologicznego - węzły ciepła, wody lodowej, hydraulicznych, sanitarnych,
Uprawnienia SEP min. 'E' do 1 kV (mile widziane powyżej)
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.
Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny dostępny po kliknięciu w przycisk APLIKUJ.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jako globalny usługodawca świadczący usługi kompleksowej obsługi obiektów, Dussmann oferuje z jednej ręki usługi obsługi technicznej, utrzymania czystości, cateringu, oraz ochrony osób i mienia. Read More