Specjalista w Dziale Handlowym Produktów Świeżych - Carrefour Polska Sp z o.o.

Data wysłania: Apr 26, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Warszawa, Mazowieckie

Do: Jul 09, 2020

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • prowadzisz nadzór nad procesem zamówień promocyjnych sklepów (wprowadzasz korekty, analizujesz dane),
  • prowadzisz ewidencję i nadzór nad procesem rozliczeń finansowych z dostawcami,
  • pracujesz z bazami danych,
  • przygotowujesz raporty i analizy,
  • współpracujesz z kupcami w Dziale Handlowym oraz z różnymi działami wewnątrz firmy.

Doceniamy Cię za to, że:

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • znasz język angielski w stopniu min. komunikatywnym,
  • bardzo dobrze organizujesz pracę własną i jesteś samodzielny/a,
  • jesteś osobą otwartą i komunikatywną,
  • lubisz pracować w zespole.

Dlaczego warto z nami współpracować

Mamy dla Ciebie:

  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

W Polsce działamy od ponad 20 lat. Każdego dnia podejmujemy decyzje na miarę handlowców i dbamy o relacje z klientami, na każdym stanowisku. Chcemy łączyć tradycyjną pasję do handlu z innowacjami. Jak to możliwe? Doceniając indywidualność każd... Read More