Informacje dodatkowe

Specjalista kadr 1/2 etatu - .

Data wysłania: Dec 01, 2020

Inny, Lubuskie

Do: Dec 31, 2020

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Job is expired

Opis stanowiska

Biuro Usług Finansowych Profit zatrudni na 1/2 etatu specjalistę d.s. kadr. i księgowości

Lubsko, Lubuskie

Opis stanowiska:

Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalnym, podatkowym i rachunkowym
Dekretacja i księgowanie dokumentów
Sporządzanie list płac
Rozliczenia z ZUS i PFRON
Prowadzenie akt osobowych

Wymagania:

Wiedza w zakresie prowadzenia księgowości uproszczonej
Znajomość rozliczeń podatkowych jako dodatkowy atut
Biegłość w pracy z komputerem, w szczególności umiejętność obsługi programu Płatnik, rozliczeń z PFRON, umiejętność pracy w systemie Symfonia jako dodatkowy atut
Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
Rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, wiedzy, jak i skłonności do jej zdobywania
Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
Przyjazną atmosferę pracy

Uwaga :

Proszę o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Usług Finansowych Profit w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

t. 600 367 617

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska