Informacje dodatkowe

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR - .

Data wysłania: Feb 07, 2021

Warszawa, Mazowieckie

Do: Mar 24, 2021

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak

Opis stanowiska

Specjalista ds. sprzedaży usług HR będzie osobą odpowiadającą za planowanie aktywności sprzedażowej dotyczącej usług rekrutacji tymczasowych oraz realizację zaplanowanych działań na podległym obszarze operacyjnym.

Zapraszamy osoby, które posiadają doświadczenie w branży usług doradztwa personalnego :

rozwoju podległego regionu operacyjnego poprzez sprzedaż usług pracy tymczasowej na podległym regionie zgodnie z wypracowaną strategią i zasadami w firmie,
przygotowywania ofert handlowym oraz aktywny udział w spotkaniach biznesowych z obecnymi jak i potencjalnymi Klientami
udział w negocjacjach handlowych oraz bieżąca analiza rynku pod kątem przyszłościowych działań sprzedażowych w regionie,
Poszukujemy na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług HR następujących kwalifikacji:

minimum 2 letniego doświadczenie w branży usług sprzedaży leasingu pracowniczego / doradztwa personalnego na stanowisku sprzedażowym związanym z pozyskiwaniem nowych klientów w branży HR,
umiejętność prowadzenia komunikacji biznesowych,
zorientowanie na szukanie rozwiązań oraz chęć do podjęcia długofalowej współpracy w strukturach firmy umożliwiającej rozwój zawodowy,
praktyczna umiejętność prowadzenia auta kat. B,
bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone zadania.
Wybranej w procesie rekrutacji osobie na stanowisko specjalistyczne oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
pracę w zespole zaangażowanych osób, które nastawione są na jakościową realizację projektów rekrutacyjnych i długofalową współpracę z Klientami firmy,
niezbędne do realizacji powierzonych zadań narzędzia do pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy uzależnione od doświadczenia zawodowego.

t 519176705

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska