Informacje dodatkowe

Specjalista ds. kadrowych - .

Data wysłania: Jan 23, 2021

Kraków, Małopolskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Asystent

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak

Opis stanowiska

House Solutions Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma. Z powodzeniem dostarczamy rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do swojego zespołu specjalistę ds. kadrowych.

Specjalista ds. kadrowych

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
prowadzenie akt osobowych i przygotowywaniem kompleksowej dokumentacji pracowniczej
sporządzanie i przekazywanie deklaracji ZUS, A1, EKUZ
naliczanie wynagrodzeń;

Wymagane doświadczenie w dziale kadrowym.

Mile widziane:

znajomość systemu Optima
umiejętność organizacji pracy własnej
bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-wybór formy zatrudnienia: UoP , B2B, umowa zlecenie
-wsparcie merytoryczne
-pracę w prężnie rozwijającej się firmie
-niezbędne narzędzia pracy
( telefon , komputer )
-prywatna opieka medyczna
-możliwość rozwoju i liczny udział w szkoleniach
-przyjazny, zgrany zespół,
-spotkania integracyjne

t. 574 093 170

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska