Informacje dodatkowe

Reprezentant ds Rozwiązań Ubezpieczeniowych - Aviva

Data wysłania: Feb 11, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Ełk, Warmińsko-mazurskie

Do: Jun 28, 2020

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

System wynagrodzeń:
- Podstawa
- Prowizja
- Premia

> Lubisz pomagać ludziom?
> Cenisz sobie czas oraz finansową niezależność?
> Chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym?

Dołącz do nas i zostań:

Reprezentantem ds Rozwiązań Ubezpieczeniowych

Oferujemy:

- kontrakt bezterminowy, podstawę i wysokie prowizje
- korzystny system premiowy
- profesjonalne szkolenia od podstaw z najwyższej półki (na poziomie europejskim)

Doceniamy:

- zaangażowanie w formie nagród, możliwości rozwoju i awansu

Zapewniamy:

- dobrą atmosferę współpracy

Prześlij nam swoje CV!!!
koniecznie dopisz klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp. z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Agentów obowiązującą w Avivie.

Company Overview

Ełk, Warmińsko-mazurskie, Polska

Kim jesteśmy:   Jesteśmy najlepszym Oddziałem w Polsce z 46 dużych placówek :) Jak Pracujemy?   Pracujemy w elastycznym czasie pracy, umożliwiając działania we własnym miejscu zamieszkania Read More