Informacje dodatkowe

Recepcjonistka/Specjalista ds. obsługi klienta - .

Data wysłania: Nov 30, 2020

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 30, 2020

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Job is expired

Opis stanowiska

Autoryzowany serwis Philips zatrudni: Recepcjonistkę

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

Zakres obowiązków:

• kompleksowa obsługa pracy i wyglądu biura

• obsługa połączeń telefonicznych, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich

• obsługa bezpośrednia klientów serwisu

• rozliczanie zleceń płatnych i gwarancyjnych

• wsparcie w bieżących działaniach współpracowników firmy, szczególnie działu serwisu

• monitorowanie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie

• obsługa spotkań biznesowych, przyjmowanie gości

• zaopatrywanie biura w materiały biurowe, eksploatacyjne, spożywcze

• zaopatrywanie serwisu w niezbędne części

• kontakt z dostawcami

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Umiejętność obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy

• Zorientowanie na potrzeby współpracowników i klientów

• Pozytywne nastawienie i chęć do pracy

• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

• Duża samodzielność w działaniu

Oferujemy:

• Pracę w profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

• Możliwość rozwoju zawodowego

t. 508 560 801

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO)

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska