Informacje dodatkowe

Psycholog - Stowarzyszenie sos wioski dziecięce w Polsce

Data wysłania: May 12, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Inny, Lubelskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Specjalista

Diploma

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Program SOS Wiosek Dziecięcych Biłgoraj (lubelskie)

Główne zadania na ww. stanowisku:

  • Diagnoza psychologiczna i określenie możliwości rozwojowych dzieci
  • Organizacja oddziaływań profilaktycznych i terapeutycznych wobec dzieci
  • Przeprowadzanie zajęć indywidualnych i grupowych z dziećmi, praca z całą rodziną
  • Wspieranie wychowawców placówki w kontekście zgłaszanych problemów z dziećmi
  • Prowadzenie dokumentacji psychologicznej
  • Praca w zespołach interdyscyplinarnych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia
  • Preferowane doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub rodziną
  • Preferowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci/ rodziców
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, społeczne i współpracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na 1/2 etatu
  • Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia, superwizje
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS
  • Naukę/ doskonalenie języka angielskiego/ niemieckiego
  • Możliwość dofinansowania prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dodatkowy dzień wolny na urodziny
  • Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV do dnia 22.05.2020 roku poprzez Aplikuj teraz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji obecnie prowadzonej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedziej 39 (02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 6 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.” Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedziej 39 (02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 12 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.” Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „SOS Wioski Dziecięce w Polsce” z siedzibą w Warszawie (02-737), ul. Niedźwiedzia 39, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000056901, NIP: 5261033254, REGON: 012102926. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych, kontaktując się z nami pod adresem iod@sos-wd.org.”

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

SOS Wioski Dziecięce w Polsce to pozarządowa organizacja dobroczynna, która opiekuje się dziećmi opuszczonymi, osieroconymi oraz tymi z rodzin dysfunkcjonalnych. Należymy do światowego Stowarzyszenia SOS Kinderdorf International - ta najwię... Read More