Pracownik Produkcji - obróbka czesci aluminiowych - Folga S.A.

Data wysłania: Jun 26, 2020

Łódź, Łódzkie

Do: Nov 29, 2020

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

Prace zwiazane z obróbka czesci aluminiowych( profi, relingów etc.)

  • Obróbka mechaniczna: obsługa maszyn gnących, frezujących, tnących
  • Polerowanie: obsługa maszyn polerujących, wymiana mopów polerskich, częściowo polerowanie ręczne
  • Lakierowanie: montaż / demontaż zawieszek, transport zawieszek, kontrola jakości po procesie, pakowanie
  • Montaż: montaż końcowy komponentów do profilu przy pomocy narzędzi, kontrola jakości, pakowanie

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy
  • Zaangażowanie, motywacja i sumienność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Dlaczego warto z nami współpracować

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Odzież roboczą
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy

Company Overview

Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim z dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w sektorze: spożywczym, usługowym, automotive ora... Read More