Informacje dodatkowe

Pracownik marketu - .

Data wysłania: Dec 06, 2020

Inny, Mazowieckie

Do: Jan 09, 2021

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Job is expired

Opis stanowiska

Zatrudnimy osoby do pracy w markecie Carrefour.Godziny pracy do ustalenia względem dyspozycyjność. Mogą to być zmiany poranne lub popołudniowe. Poniżej lokalizacje do wyboru:

PRACA DO KOŃCA ROKU(dla osób Zainteresowanych dłużej)

Żyrardów, Mazowieckie

Masz 18 lat i ks. sanepid? ZARABIAJ NA ŚWIĘTA I SYLWESTRA!

WYPŁATY TYGODNIOWE TYLKO U NAS!

Pracownik marketu. Stanowisko wybierasz samodzielnie, dysponujemy na chwilę obecną zatrudnieniem na stanowisku:

*Sprzedawca-Kasjer - wypłata tygodniowa
*Ekspedient/ka dział wędliny/sery-- wypłata tygodniowa
*Pracownik hali-Wykładanie towaru-- wypłata tygodniowa
*Pracownik działu z obsługą RYB-WYSOKIE WYNAGRODZENIE wydawanie Klientom i ważenie - wypłaty tygodniowe

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Musisz posiadać wyłącznie ks. sanepid- wymóg konieczny.

Proste prace przy towarowaniu lub obsłudze kasy.

SZCZEGÓŁY: 790-790-446 lub 790-790-445

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska