Informacje dodatkowe

Pracownik Magazynowy - Paulina Budzeń - Borowska

Data wysłania: Feb 11, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Warszawa, Mazowieckie

Do: Jun 28, 2020

Kontrakt B2B

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Brak

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Piaseczno
Zakres zadań na stanowisku

Rozładunek samochodów.
Wprowadzanie przesyłek do magazynu, weryfikacja dokumentów, oględziny opakowania.
Składowanie towaru zgodnie z obowiązującymi zasadami magazynowania z uwzględnieniem życzeń/uwag przekazanych przez klienta.
Dbałość o właściwe składowanie, umieszczanie i zdejmowanie z półek materiałów, zabezpieczanie ich przed ewentualnym uszkodzeniem.
Przygotowanie produktów do wysyłki zgodnie z zamówieniem oraz zabezpieczanie ich do transportu.
Eksploatacja wózka widłowego zgodnie z przeznaczeniem oraz zachowanie wszelkich koniecznych zasad bezpieczeństwa.
Przestrzeganie instrukcji transportu wewnętrznego w magazynie.

Preferowane oczekiwania

Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku magazynowym.
Znajomość przepisów i procedur BHP i PPOŻ oraz przepisów i instrukcji dot. gospodarki magazynowej.
Uprawnienia na prowadzenie wózka widłowego wysokiego składowania.
Niekaralność.
Rzetelność i odpowiedzialność, dobra komunikacja.
Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji.
Bogaty pakiet benefitów i dodatków pozapłacowych.
Bonusy miesięczne dla pracowników
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska