Pracownik Gastronomii / Pomoc Kuchenna - Dussmann Polska Sp. z o.o.

Data wysłania: May 13, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Warszawa, Mazowieckie

Do: Jun 25, 2020

Asystent

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

Oferujemy:

Elastyczny grafik pracy
dyspozycyjność-praca również w weekendy
godz. pracy od 6:00-18:00 (dzień pracy/dzień wolnego)
Niezbędne narzędzia pracy
TERMINOWE WYPŁATY! Wyżywienie w miejscu pracy, inne benefity,
Świetną atmosferę pracy, wsparcie Zespołu i przełożonego
Prestiżowa lokalizacja: Warszawa Wilanów

Oczekujemy:
Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Miła aparycja i optymizm
Mile widziane osoby 50+
Oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zadania:
Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
Udział w realizacji zadań kuchni
Pakowanie, segregacja zgodna z zaleceniami dietetycznymi, wydawanie posiłków

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jako globalny usługodawca świadczący usługi kompleksowej obsługi obiektów, Dussmann oferuje z jednej ręki usługi obsługi technicznej, utrzymania czystości, cateringu, oraz ochrony osób i mienia. Read More