PRACOWNIK DZIAŁU WSPARCIA SPRZEDAŻY - Transgourmet Sp. z o.o.

Data wysłania: May 15, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Inny, Śląskie

Do: Jun 24, 2020

Specjalista

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

prowadzenie badań rynkowych,
wspieranie przedstawicieli handlowych w zakresie współpracy z klientem,
tworzenie i prowadzenie baz danych,
przygotowywanie ofert sprzedażowych,
obsługa klienta i zamówień,
weryfikacja płatności.

Poszukujemy Osób:

komunikatywnych i kulturalnych, posiadających łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientem,
konsekwentnie dążących do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,
samodzielnych w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur,
potrafiących organizować własną pracę,
posiadających umiejętność pracy w zespole,
posiadających umiejętność obsługi komputera,
dyspozycyjnych.

Mile widziane:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Pracując z nami otrzymasz:

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
prywatną opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,
pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni),
a przepracujesz z nami 1 rok kalendarzowy (od 1 stycznia do 31 grudnia) - w kolejnym roku otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!

Company Overview

Poznań, Wielkopolskie, Polska

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 16 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. Read More