Informacje dodatkowe

Pracownik do prowadzenia robót budowlano - .

Data wysłania: Jan 26, 2021

Inny, Opolskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika do prowadzenia robót budowlano-sanitarnych.

Opis stanowiska pracy / Zakres obowiązków:

  • sporządzanie kosztorysów w oparciu o przedmiary i projekty
    - sporządzanie ofert i dokumentacji przetargowej
    - opracowywanie dokumentacji powykonawczej
    - nadzór nad realizowanymi pracami
    - wsparcie techniczne
    - poszukiwanie rozwiązań i urządzeń do zastosowania
    - poszukiwanie materiałów do zamówienia
    - śledzenie aktualnej pozycji na rynku

t. 692 092 814

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska