Informacje dodatkowe

PRACA W NIEMCZECH - MGO EXPERT

Data wysłania: Nov 16, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: -12 EUR - -23 EUR

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

AGENCJA ZATRUDNIENIA MGO- EXPERT nr certyfikatu 12249

poszukuje dla swojego kontrahenta z Niemiec kandydatów na stanowisko:

  • blacharz samochodowy
  • mechanik samochodowy
  • lakiernik
  • elektromechanik

PRACA OD ZARAZ !!!!!!!!!!!!

MIEJSCE PRACY : OKOLICE STUTTGART

OSOBY powinny posiadać odpowiednie kwalifikacje do wykonaywania w/w pracy

Aktualnie zatrudnaimy blisko 200 osób na terenie Niemiec. Aktualnie posiadamy ponad 100 aktywnych umów z naszymi partnerami co oznacza stabilność zatrudnienia.

OFERUJEMY :

  • stawkę 20 euro brutto
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach z niemieckim pracodawcą
  • stała i legalną pracę
  • opiekę z polskiego biura
  • świadczenie KINDERGELD
  • mieszkanie płątne ok. 300 euro./ miesiąc

Ponadto poszukujemy chętnych do pracy na stanowisko

  • pracownik do produkcji i pakowania sera

OFERUJEMY

  • stawkę 12 euro/h brutto
  • bezpłatne mieszkanie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach pracy z niemieckim pracodawcą
  • stałą i legalną pracę
  • opiekę z poslkiego biura