Informacje dodatkowe

Praca w charakterze kuriera - .

Data wysłania: Nov 30, 2020

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 30, 2020

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Brak

Job is expired

Opis stanowiska

Poszukuję osób na stanowisko kierowca-kurier w renomowanej firmie kurierskiej.

Zarobki między 3000zł. a 5000zł.na rękę, umowa o pracę.

Wymagane prawo jazdy kat.B,świadectwo o niekaralności oraz mile widziana znajomość topografii Warszawy a w szczególności Górnego Mokotowa.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr.tel.519 325 566

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska