Informacje dodatkowe

Praca na budowie zatrudnie dekarzy,pomocników - .

Data wysłania: Nov 30, 2020

Inny, Świętokrzyskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

Jesteś fachowcem w zakresie dekarstwa i chciałbyś poszukać nowych wyzwań?  Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Nasza firma szuka pracowników, którzy posiadają doświadczenie w montażu oraz naprawie pokryć dachowych oraz pracy przy konstrukcjach hal.

Pracując u nas, masz możliwość doszkalania swoich umiejętności w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, dzwoniąc na numer w ogłoszeniu lub odrazu złóż Cv na mail

Zatrudnimy dekarzy,brygadzistów, majstrów, całe ekipy budowlane oraz pomocników.

Pracujemy na terenie woj. Świętokrzyskiego ! Codzienne powroty do domu bez delegacji

Suchedniów, Świętokrzyskie

t.784 994 244

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska