Informacje dodatkowe

Praca Hosstesa / Sprzedaż opłatków Świątecznych - .

Data wysłania: Dec 03, 2020

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 31, 2020

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak

Job is expired

Opis stanowiska

Poszukiwane uśmiechnięte hostessy do aktywnej sprzedaży w Centrum Warszawy.

Praca od 5 grudnia do 24 grudnia włącznie.

Dwie zmiany do wyboru:
7:00-13:30 lub 13:30-20:00

Dni pracy również do wyboru

Stawka: od 17zl/h do 50zł/h w zależności od sprzedanych opłatków (system rozliczenia na podstawie dziennej sprzedaży opłatków, od jednej sztuki 2 zł)

Uwaga praca na dworze!

t. 660 806 489

Zainteresowane dziewczyny proszę o wiadomość wraz ze zdjęciem :)

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska