Praca dla tokarza, tokarza CNC, wytaczarza, frezera CNC - PHUP IMSYDA

Data wysłania: Feb 10, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Opole, Opolskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy PHUP Imsyda poszukujemy osób na stanowiska:

- tokarz
- tokarz CNC
- wytaczarz
- frezer CNC

PRACA W MIEJSCOWOŚCI PRASZKA, POW. OLESKI

CV można składać*:
- w Sklepie Technicznym Praszka ul. Kopernika 23
- w sekretariacie firmy Praszka ul. Sportowa 8
- drogą elektroniczną e-mal

*zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
*dokumenty aplikacyjne muszą zawierać adnotację "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHUP Imsyda w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Company Overview

Opole, Opolskie, Polska