Informacje dodatkowe

Pizzermann z doświadczeniem - .

Data wysłania: Jan 26, 2021

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Do: Mar 04, 2021

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Zatrudnię doświadczonego pizzermana do pizzerii Oregano w Środzie Wlkp. Atrakcyjne wynagrodzenie. Elastyczny grafik.

Praca stała.

Od zaraz. cv proszę wysłać na maila. Więcej informacji pod numerem telefonu 531883151

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska

Podobne oferty

BIO - Kierownik Zmiany - Warszawa - Polska
Pomoc Kuchenna - Piła - Polska
Pracownik Gastronomii / Pomoc Kuchenna - Warszawa - Polska
Pracownik hali - Wrocław - Polska
Obsługa stoiska - Warszawa - Polska