Pilnie osoba na stanowisko pokojowej - Aqua House Sp. z o. o.

Data wysłania: Jul 25, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Sopot, Pomorskie

Do: Nov 30, 2020

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

Hotel Aqua House Sp. z o. o. z Sopotu poszukuje Pokojowej.

Do obowiązków należy sprzątanie powierzchni wspólnych (korytarze, recepcja, ) oraz pokoi hotelowych.

Zatrudnimy osobę chętną do pracy w zespole.

Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej.

Prosimy bądź o przesłanie aplikacji (CV) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz.U.133/1997 poz. 883)

Company Overview

Sopot, Pomorskie, Polska

Hotel Aqua House to świeży powiew możliwości spędzenia czasu w najsłynniejszym mieście nad Bałtyckim morzem. Położony w ścisłym centrum Trójmiasta oraz jednocześnie w zacisznej okolicy, blisko morza z dostępem do piaszczystej plaży, stwarzając... Read More