Informacje dodatkowe

Operator wózka widłowego od zaraz! - .

Data wysłania: May 01, 2021

Inny, Dolnośląskie

Do: Jul 31, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Opis stanowiska

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko: Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Strzelin, Dolnośląskie

Obowiązki:
-transport komponentów na produkcji oraz odbiór z rozładunku na magazyn.

Oferujemy:
-atrakcyjne zarobki,
-wysokie premie oraz dodatki,
-darmowy transport pracowniczy z miejscowości: Strzelin, Oława, Oleśnica, Grodków, Bierutów, Namysłów, Twardogóra, Brzeg, Nysa
-pracę w systemie 2 lub 3- zmianowym,
-system poleceń pracowniczych,
-Bogaty pakiet benefitów m.in.: obiady za 5 zł, karnety na basen, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenia grupowe, pakiet prywatnej opieki medycznej,
-zatrudnienie bezpośrednio przez Naszego Klienta- umowa o pracę.

Wymagania:
-uprawnienia na wózki widłowe UDT,
-doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
-dyspozycyjność, dokładność, punktualność,

Bliższe informacje pod numerem telefonu 509 850 944 .

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska