Informacje dodatkowe

Obsługa klienta, bez doświadczenia - .

Data wysłania: May 01, 2021

Zabrze, Śląskie

Do: Aug 06, 2021

Umowa zlecenie

Asystent

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

Jesteśmy firma zajmująca się kontaktem bezpośrednim oraz pośrednim z klientem biznesowym. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do współpracy.

Jesteśmy otwarci na osoby z doświadczeniem oraz bez – wszystkiego Cię nauczymy.

Oferta:

• Dbamy o Twój wolny czas i prawo do odpoczynku - dlatego wszystkie weekendy są wolne, a praca w stałych godzinach: 8:00-16:00.

• Proponujemy długofalowe i stabilne zatrudnienie już po 3 miesiącach umowy zlecenia możliwość podpisania umowy o pracę bądź możliwość kontraktu

• Praca w klimatyzowanym biurze z pełnym zapleczem

• Możliwość ciągłego rozwoju kariery

• Praca w gronie młodych i ambitnych osób

• Stanowisko dopasowane pod predyspozycje danej osoby

• Integracyjne wyjazdy firmowe (6 razy do roku)

• Wszelkie akcesoria potrzebne do pracy (laptop i telefon)

• System premiowy

• Zniżki i benefity z zaprzyjaźnionych firm (garnitury, galanteria skórzana, zegarki itd)

• Możliwość wyjazdu do USA bądź Japoni w ramach szkolenia dla osób najbardziej wyróżniających się zaangażowaniem

Wymagania:

• Dobra dykcja

• Komunikatywność i chęć prowadzenia rozmów

• Wysoka kultura osobista

• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

• Praca w zespole

• Posługiwanie się poprawną polszczyzną w mowie i w piśmie

tel  608 631 522

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Aplikacja musi zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska