Informacje dodatkowe

Monter /Monterka wiązek elektrycznych - Trenkwalder

Data wysłania: Jul 07, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Wrocław, Dolnośląskie

Do: Aug 26, 2020

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Monter /Monterka wiązek elektrycznych.  Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław (dolnośląskie)

Zakres obowiązków:

montaż gotowych wiązek elektrycznych w urządzeniach,
montaż wiązek elektrycznych z pojedynczych przewodów.

Wymagania:

zdolności manualne,
chęć uczenia i rozwijania.

Mile widziane:

wykształcenie o profilu elektrycznym, elektronicznym,
uprawnienia SEP do 1 kV z zakresu obsługi i montażu,
umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Oferujemy:

praca w systemie jednozmianowym 6:00 - 14:00,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
prywatna opieka zdrowotna, bony, wyjazdy integracyjne.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Poznaj Trenkwalder Polska Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po... Read More