Informacje dodatkowe

Młodszy specjalista ds. kadr i płac - .

Data wysłania: Dec 01, 2020

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 30, 2020

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Job is expired

Opis stanowiska

Spółka MATRANS Sun Kije Poland Sp. z o.o. Sp.k., Świadczy usługi transportu od 2001 roku. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
Sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem
Udział w naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywaniu list płac
Koordynowanie i dbanie o terminowość szkoleń BHP i badań lekarskich
Przygotowywaniem miesięcznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego Comarch Optima
Przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych
Ewidencjonowanie nieobecności (urlopy, choroby i inne)
Tworzenie i kontrola planów urlopowych
Obsługa programu Płatnik i portalu ZUS PUE
Obsługa platformy PPK
Prowadzenie ewidencji pracowników oddelegowanych
Bezpośrednia współpraca ze specjalistą ds. kadr i płac.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe
Min. 2 lata na podobnym stanowisku
znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
znajomość języka angielskiego
dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
umiejętność pracy w zespole
dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
mile widziane doświadczenie w firmie transportowej
samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Oferujemy:

· zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

· możliwość rozwoju

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia

t. 506 000 037

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy MATRANS Sun Kije Sp. z o.o. Sp.k., z siedzibą w Warszawie przy ul. Vogla 28 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska