Informacje dodatkowe

Młodszy operator maszyn - Trenkwalder

Data wysłania: Jul 07, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Kalisz, Wielkopolskie

Do: Aug 14, 2020

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak

Opis stanowiska

Obowiązki:

proste prace manualne (przenoszenie detali do 25 kg),
prace przy maszynie produkcyjnej,
praca głównie stojąca,
system pracy 3-zmianowy (6-14, 14-22, 22-6).

Miejsce pracy: Gryfice, Maszewo, Nowogard (wielkopolskie)

Wymagania:

mile widziane doświadczenie na produkcji,
motywacja do pracy,
mile widziana dobra kondycja fizyczna z uwagi na przenoszenie detali,
dokładność oraz precyzja w działaniu.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową,
darmowy dojazd,
pracę od poniedziałku do piątku,
dodatki za pracę w nocy (3,57 zł brutto/godzinę),
nadgodziny płatne 100% ,
pracę w branży automotive.

Miejsce pracy: Nowogard

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Poznaj Trenkwalder Polska Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po... Read More