Menedżer w Dziale Galerii Handlowych ds. Zarządzania Galeriami Handlowymi - Carrefour Polska Sp z o.o.

Data wysłania: Nov 19, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Do: Mar 31, 2021

Umowa o pracę

Kierownik

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Menedżer w Dziale Galerii Handlowych ds. Zarządzania Galeriami Handlowymi

Twoje Zadania:

zarządzasz umowami najmu,
poszukujesz najemców i negocjujesz umowy najmu,
odpowiadasz za administrację obiektu,
nadzorujesz należności finansowe galerii handlowych (w tym windykacja należności),
dbasz o relacje z najemcami,
współpracujesz z Działem Technicznym, Ochroną i Operacją Hipermarketów.

Doceniamy Cię, za to, że:

masz doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
posiadasz wykształcenie wyższe,
dobrze znasz pakiet MS Office,
jesteś osobą komunikatywną i lubisz współpracować z innymi,
potrafisz nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje,
świetnie organizujesz swoją pracę i umiesz pracować pod presją czasu,
jesteś osobą samodzielną, sumienną i skuteczną w działaniu,
masz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do codziennej pracy w terenie.

Świetnie jeśli posiadasz licencję zarządcy nieruchomości i znasz język angielski lub francuski.

Mamy dla Ciebie:

pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,
szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

W Polsce działamy od ponad 20 lat. Każdego dnia podejmujemy decyzje na miarę handlowców i dbamy o relacje z klientami, na każdym stanowisku. Chcemy łączyć tradycyjną pasję do handlu z innowacjami. Jak to możliwe? Doceniając indywidualność każd... Read More