Menedżer ds. Digital Marketingu - Carrefour Polska Sp z o.o.

Data wysłania: Nov 19, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Warszawa, Mazowieckie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Menedżer ds. Digital Marketingu

Twoje zadania:

nadzorujesz zadania realizowane przez zespół marketingu cyfrowego, w tym kampanie emailowe, display i performance marketing,
budujesz strategię komunikacji z klientami,
tworzysz i monitorujesz budżety kampanii marketingowych,
przygotowujesz raporty prezentujące efekty prowadzonych kampanii,
współpracujesz z agencjami i ekspertami w celu poprawy wyników marketingowych,
identyfikujesz najnowsze trendy i technologie i jesteś na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami na rynku,
korzystasz z narzędzi do obsługi zadań marketingowych - Google 360, Analytics, AdWords, FB.

Doceniamy Cię za to, że:

masz minimum 5 lat doświadczenia w obszarze marketingu cyfrowego, w tym w zarządzaniu kampaniami cyfrowymi, prowadzeniu akcji w mediach społecznościowych, performance marketingu, CRM,
posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe - marketing, lub pokrewne,
posiadasz doskonałe umiejętności analityczne,
obsługujesz narzędzia do tworzenia i monitorowania kampanii marketingowych i performance,
masz doświadczenie w prowadzeniu testów A/B i analizowaniu wyników,
bardzo dobrze znasz język angielski,
jesteś zorientowany/a na klienta i masz doświadczenie w budowie komunikacji marki,
jesteś osobą kreatywną i wykazujesz się inicjatywą w szukaniu nowych rozwiązań.

Mamy dla Ciebie:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,
pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
biuro w świetnej lokalizacji (GH Wileńska),
szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

W Polsce działamy od ponad 20 lat. Każdego dnia podejmujemy decyzje na miarę handlowców i dbamy o relacje z klientami, na każdym stanowisku. Chcemy łączyć tradycyjną pasję do handlu z innowacjami. Jak to możliwe? Doceniając indywidualność każd... Read More