Informacje dodatkowe

Mechanik samochodów osobowych. - BMW. Stando Service

Data wysłania: Feb 15, 2021

Wrocław, Dolnośląskie

Do: Mar 31, 2021

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Brak

Opis stanowiska

Wymagania: Poszukujemy osób do pracy na stanowisku mechanika samochodowego. Dopuszczamy możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia, chętnych nauczyć się pracy w zawodzie.

Warunki pracy: Praca w młodym, zgranym zespole, po okresie próbnym wynagrodzenie w atrakcyjnym systemie premiowym. Praca w bardzo dobrze wyposażonym warsztacie, z zastosowaniem najnowszych technologii.Umożliwiamy dostęp do dokumentacji technicznej oraz niezbędnych narzędzi specjalnych

Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną.