Informacje dodatkowe

Manager Pierogarni Ciasto i Farsz - .

Data wysłania: Jan 26, 2021

Wrocław, Dolnośląskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Koncept „Ciasto i Farsz” to sieć pierogarni, która rozwija się w bardzo szybkim tempie. Obecnie posiadamy 14 lokali w Polsce. Szykujemy się na otwarcie kolejnych dlatego do naszego zespołu poszukujemy

Managera Pierogarni Ciasto i Farsz

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

Głównym zadaniem będzie zarządzanie lokalem

(zarządzanie zespołem, planowanie, analizowanie i kontrolowanie wskaźników sprzedażowych)

z zachowaniem obowiązujących standardów i procedur.

W praktyce oznaczać to będzie:

budowanie sprzedaży
( tu liczymy na Twoją kreatywność)
budowanie relacji ze stałym i nowymi Klientami/Gośćmi
aktywne działanie, które wpłynie na satysfakcję Klienta/Gościa oraz Twoją
poszerzenie wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych ( dot. produktów, kroków obsługi, standardów i procedur)
Będziesz czuł się dobrze w naszym zespole i na tym stanowisku, jeżeli:

posiadasz doświadczenie w gastronomii,

potrafisz zarządzać zespołem,

jesteś dyspozycyjna/-y,

potrafisz obsłużyć Klienta/Gościa,
będziesz realizować wyznaczone cele które przedstawisz
Dyrektor Operacyjnej i Area Coachowi,
będziesz współpracować z pozostałymi Managerami w regionie,
będziesz współpracować z dostawcami,
potrafisz zarządzać jakością produktu,
posiadasz prawo jazdy kat.B,
... a jeżeli do tego lubisz pierogi, to to na pewno będzie traktowane jako atut.
Możesz liczyć na:

umowę o pracę,
niezbędne narzędzia do pracy (służbowy telefon, tablet)
pracę z młodym i ambitnym zespołem,
wsparcie Dyrektora Operacyjnego oraz Area Coacha,
możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
możliwość uzyskania premii zależnej od wyniku sprzedażowego,
poczucie satysfakcji, związane z wykorzystaniem Twoich talentów
do budowania czegoś wielkiego.
Osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do przesłania CV.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IDEA 2.0 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska