Informacje dodatkowe

Magazynier z uprawnieniami UDT - EUROCASH S.A

Data wysłania: Jul 07, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Łódź, Łódzkie

Do: Aug 31, 2020

Umowa o pracę

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Opoczno (łódzkie)

Mamy dla Ciebie:

Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
Każdą niedzielę wolną od pracy,
Pracę w systemie 2-zmianowym,
Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę.A z niespodzianek ;-)

karty podarunkowe,
paczki na święta,
kolonie, stypendia i konkursy dla dzieci pracowników.Jeśli chcesz zadbać o zdrowie, dofinansujemy Tobie kartę Multisport/Ok System.

W ramach rozrywki zaprosimy Cię na pikniki rodzinne i spotkania integracyjne
Na co dzień będziesz zajmować się:

Rozładunkiem dostaw, kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym,
Właściwym uzupełnianiem towaru na półkach,
Utrzymywaniem magazynu w czystości,

Posiadasz książeczkę sanepidu,
Masz uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych - warunek konieczny.

Oczekujemy:

rzetelności,
punktualności,
zaangażowania w realizację zadań,
doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane ;)

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Company Overview

Inny, Wielkopolskie, Polska

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych i szybko zbywalnych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspiera... Read More