Informacje dodatkowe

Listonosz pieszy - Poczta Polska S A

Data wysłania: Nov 18, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Warszawa, Mazowieckie

Do: Mar 31, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak

Opis stanowiska

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko Listonosz pieszy

U nas zyskasz:

stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
wolne weekendy,
trzynastą pensję i dodatek stażowy,
dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturowych,
atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

chętnie się uczysz - nie wymagamy doświadczenia,
jesteś samodzielny/a i cenisz sobie swobodę działania,
jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną oraz lubisz pracę z ludźmi,
jesteś osobą sprawną fizycznie.

Na Twój dzień pracy będzie się składać:

przygotowanie korespondencji do doręczenia,
doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów,
praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,
powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.

Czekamy na Twoje CV !

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Poznaj nas. Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowy... Read More