Informacje dodatkowe

Kucharz/pomoc kuchenna - .

Data wysłania: Feb 07, 2021

Wrocław, Dolnośląskie

Do: Mar 31, 2021

Umowa zlecenie

Asystent

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak

Opis stanowiska

Restauracja w centrum Wrocławia, pod rozpoznawalną marką Zdrowa Krowa poszukuje kucharzy/pomocników kuchennych od zaraz.

Oferujemy pracę w rozpoznawalnym miejscu i świetnej lokalizacji zaraz obok rynku, a ponadto:

- bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe;

-stawki premiowe;

- elastyczny grafik;

- pakiet szkoleń;

- możliwość rozwoju osobistego.

Od osób zatrudnionych na tym stanowisku oczekujemy przede wszystkim:

- dobrej organizacji pracy własnej;
- dyspozycyjności;
- posiadania książeczki sanepidu;
- doświadczenia na stanowisku kucharza/pomocy kuchennej (mile widziane)
- motywacji, energii i kreatywności.

Jeśli szukasz pracy w fajnej atmosferze, czystych zasad współpracy i chcesz z nami tworzyć nowe miejsce na gastronomicznej mapie Wrocławia - wyślij nam CV poprzez wiadomość prywatną na portalu olx. Odezwiemy się!

t 515 148 721

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska