Informacje dodatkowe

Kucharz z doświadczeniem w prestiżowym hotelu - Work Room

Data wysłania: Feb 11, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Warszawa, Mazowieckie

Do: Jun 28, 2020

Kontrakt B2B

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Kucharz.

Jesteś osobą ambitną, uśmiechniętą, pozytywną, lubisz pracować w zespole to zapraszamy do nas.

Oferujemy:

- Pracę od zaraz

- Pracę według grafiku (czwartek, piątek sobota, niedziela)

- Pracę w prestiżowym hotelu

- Możliwość zdobycia większego doświadczenia

- Stały kontakt z Koordynatorem

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

- Książeczka sanepidu

- Wysoka kultura osobista

- Zaangażowanie

- Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska