Informacje dodatkowe

Kucharz w Trafik Jedzenie i Przyjaciele - .

Data wysłania: Feb 07, 2021

Gdynia, Pomorskie

Do: Mar 29, 2021

Umowa o pracę

Asystent

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Opis stanowiska

Restauracja w Centrum Gdyni - TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Doświadczenie na stanowisku Kucharz

• Umiejętność pracy z zespołem

• Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

• Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Najważniejsze obowiązki:

• Zapewnienie najwyższego poziomu jakości jak i powtarzalności potraw

• Organizacja pracy kuchni

• Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami

Oferujemy:

• Pracę pełną wyzwań, ukierunkowanym na sukces zespole

• Stabilne warunki zatrudnienia

t 574 069 237

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska