Informacje dodatkowe

Księgowa/ księgowy - .

Data wysłania: Dec 01, 2020

Zielona Góra, Lubuskie

Do: Dec 31, 2020

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Job is expired

Opis stanowiska

Spółka INTRA SA istnieje na rynku transportowym od ponad 30 lat i jest jednym z leaderów w zakresie logistyki materiałów sypkich. Spółka jest największa w swojej branży i cieszy się uznaniem i zaufaniem na rynku polskim oraz europejskim.

Księgowa

miejsce pracy: Zielona Góra lub Iłowa (koło Żagania)

i jest jednym

Zadania:

· Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki

· Nadzór nad prawidłowym sporządzaniem deklaracji podatkowych VAT i CIT

· Kontrola prawidłowości regulacji należności i zobowiązań

· Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych

· Bieżąca współpraca z Zarządem w zakresie inicjowania i wdrażania oraz optymalizacji procedur finansowo-księgowych oraz doskonalenie procesów biznesowych

· Przygotowywanie analiz, kalkulacji oraz raportów na potrzeby wewnętrzne Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

· Współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli

Wymagania:

· Wykształcenie kierunkowe

- Mile widziane doświadczenie w pracy w programie Comarch XL

· Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

· Szeroka wiedza w zakresie zagadnień podatkowych i księgowych

· Zdolność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, rzetelność, komunikatywność

· Chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

· Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,
Szkolenia dla pracowników
Wybór formy zatrudnienia (umowa o prace lub B2B)
Dużą samodzielność w działaniu oraz wsparcie pozostałych pracowników
Niezbędne narzędzia pracy (telefon ,komputer)

t. 601 685 515

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska