Informacje dodatkowe

Koordynator Struktur Terenowych - .

Data wysłania: Dec 04, 2020

Gdańsk, Pomorskie

Do: Dec 31, 2020

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Job is expired

Opis stanowiska

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie na potrzeby rozwoju struktur terenowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Struktur Terenowych - Trójmiasto

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację podległego zespołu Merchandiserów i Audytorów oraz realizację nałożonych celów.

Obowiązki:

Realizacja zleconych działań audytowych i merchandisingowych na powierzonym terenie
Rekrutacja i selekcja oraz szkolenia wdrożeniowe dla nowych pracowników
Weryfikacja jakości pracy podległego zespołu w terenie, w tym przeprowadzanie storechecków i audytów
Nadzór i bieżąca współpraca z kierownikami sklepów oraz pracownikami
Realizowanie wizyt kontrolnych za pomocą dedykowanych narzędzi
Ustalanie harmonogramów pracy zatrudnionych pracowników
W przypadku serwisów interwencyjnych, gotowość do samodzielnych działań Ad-Hoc w ramach zastępstwa

Oczekujemy:

Doświadczenia zawodowego w koordynowaniu zespołem, we współpracy z hipermarketami lub w agencjach reklamowych i merchandisingowych na stanowiskach typu:
Koordynator Merchandisingu
Koordynator Pracowników Tymczasowych
Supervisor
Team Lider
Merchandiser Mobilny
Znajomości branży FMCG (mile widziane doświadczenie w sprzedaży i ekspozycji produktów)
Prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)
Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym programu Excel (analiza raportów, danych itp.)
Dyspozycyjności, odpowiedzialności i zaangażowania
Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
Otwartości na zmiany i dynamiki w działaniu
Umiejętności analitycznego myślenia
Oferujemy:

Bezpośrednią pracę dla największych korporacji FMCG
Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
Nowy nieużytkowany samochód służbowy VW Golf 8
Pakiet medyczny Luxmed
Dofinansowanie karnetu sportowego
Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska