Koordynator pracy działu/specjalista/Asystent - DentalLab Laboratorium

Data wysłania: Feb 10, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Gdańsk, Pomorskie

Do: Nov 29, 2020

Umowa o dzieło

Asystent

Doświadczenie: 3 - 4 lat

Średni

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika do zespołu w dziale CAD/CAM w dużym laboratorium dentystycznym w Gdańsku. Praca w Gdańsku-Zaspie.
Obowiązki:
- Administracja pracy działu CAD/CAM
- Obieg zamówień
- odbiory i wysyłki prac i korespondencji
- kontakty z kooperantami
- nadzór i koordynacja rozliczeń
- obsługa drukarki 3D i urządzeń komputerowych w podstawowym zakresie (brak wymagań związanych z doświadczeniem)
Wymagania:
- uczciwość, sumienność, skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
Możliwość zatrudnienia na etat lub na część etatu. Zapewniamy dobre i elastyczne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Company Overview

Gdańsk, Pomorskie, Polska