Informacje dodatkowe

Konsultant ds. Cen Transferowych - SMART - HR

Data wysłania: May 15, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Katowice, Śląskie

Do: Jun 26, 2020

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy działającej w branży inwestycyjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

Sporządzanie budżetów, raportów i analiz finansowych w zakresie realizowanych projektów oraz wyników finansowych firmy,
Przygotowywanie raportów cyklicznych,
Kontrola i weryfikacja kosztów,
Rozliczanie projektów oraz współpraca z Managerami Projektów w zakresie weryfikacji budżetów,
Stała współpraca i kontakt z bankami i innymi instytucjami finansowymi,
Optymalizacja i usprawnianie procesów raportowania,
Wykonywanie innych zadań doraźnie występujących w Dziale Finansowym.

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia wyższego ekonomicznego,
Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub pokrewnym w obszarze Analityki/Sprawozdawczości zarządczej,
Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
Bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office, zwłaszcza Ms Excel,
Znajomości procesów księgowych,
Znajomości Symfonii lub innego programu finansowo-księgowego, co będzie dodatkowym atutem,
Skrupulatności, bardzo dobrej organizacji czasu pracy i sumienności oraz zaangażowania w powierzone zadania,
Komunikatywności, otwartości na nowe wyzwania, inicjatywy i chęci samodzielnego działania oraz współpracy z centrami kosztów.

Pracodawca oferuje:

Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
Komfortowe warunki pracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie działającej na rynku lokalnym,
Przyjazną atmosferę pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.

Company Overview

Katowice, Śląskie, Polska

Skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników, optymalizacja zatrudnienia, systemy motywacyjne i precyzyjne zarządzanie kadrami to wyzwania, przed jakimi staje każda firma, która chce się rozwijać. Można im sprostać z sukcesem, lecz wymag... Read More