Informacje dodatkowe

Konsultant ds. Cen Transferowych - SMART - HR

Data wysłania: May 15, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Katowice, Śląskie

Do: Jun 27, 2020

Asystent

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

SMART - HR jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta - lidera w branży doradztwa podatkowego i finansowego, obsługującego firmy krajowe i międzynarodowe, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

Doradztwo w zakresie cen transferowych dla klientów krajowych jak i międzynarodowych,
Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej cen transferowych (Master File i Local File), w tym m.in. analiz porównawczych (towarowych, usługowych, finansowych) jak i dokumentacji zabezpieczającej,
Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, w firmie doradczej/ konsultingowej,
Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub finansowego,
Praktycznej znajomości przepisów odnoszących się cen transferowych jak i prawa podatkowego,
Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office, w tym Excela,
Dobrej (B2+/C1) znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym komunikację w zakresie słownictwa branżowego - warunek konieczny,
Kwalifikacji Doradcy Podatkowego - co będzie dodatkowym atutem,
Rzetelności, bardzo dobrej organizacji pracy oraz wysokich umiejętności analitycznych.
Pracodawca oferuje:

Umowę o pracę lub B2B,
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie medyczne, Multisport, ubezpieczenie na życie itd.),
Duże możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do liderów w branży doradztwa podatkowego i finansowego,
Miłą atmosferę w firmie szanującej work-life balance.

Company Overview

Katowice, Śląskie, Polska

Skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników, optymalizacja zatrudnienia, systemy motywacyjne i precyzyjne zarządzanie kadrami to wyzwania, przed jakimi staje każda firma, która chce się rozwijać. Można im sprostać z sukcesem, lecz wymag... Read More