Informacje dodatkowe

Kierownika robót, Inżyniera budowy - .

Data wysłania: Dec 01, 2020

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 30, 2020

Umowa o pracę

Kierownik

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Job is expired

Opis stanowiska

Wykonawca stanów surowych projektów kubaturowych oraz przemysłowych poszukuje Kandydatów na stanowisko:  Kierownik robót żelbetowych/ Inżynier Budowy

Zakres obowiązków:
- wykonywanie obmiarów robót oraz przygotowywanie zamówień,
- dokonywanie uzgodnień z dostawcami i podwykonawcami w zakresie zamawiania niezbędnych materiałów i usług budowlanych,
- sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót,
- nadzór nad pracownikami i podwykonawcami w zakresie realizowanych prac,
- nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
- przygotowywanie i składanie raportów okresowych,
- kontrola terminów, kosztów i jakości prac,
- rozliczanie wykonanych robót i dostaw z podwykonawcami,
- udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej,
- analiza dokumentacji technicznej - sprawdzenie przedmiarów robót.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne o profilu budowlanym,
- doświadczenie przy wykonywaniu robót żelbetowych,
- uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem,
- praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego,
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dyscyplina pracy,
- odpowiedzialność oraz umiejętność organizowania prac na budowie i podejmowania decyzji
- znajomość pakietu MS Office i AutoCAD,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub uzgodniona forma zatrudnienia,
- wynagrodzenie terminowo wypłacane,
- możliwość rozwoju osobistego,
- niezbędne narzędzia pracy.

t. 790 325 854

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska