Informacje dodatkowe

Kierownik Restauracji Papa Diego - .

Data wysłania: Jan 26, 2021

Poznań, Wielkopolskie

Do: Feb 26, 2021

Umowa o pracę

Kierownik

Doświadczenie: 3 - 4 lat

Diploma

Job is expired

Opis stanowiska

Kierownik Restauracji Papa Diego - Lokalizacja: Galeria handlowa Posnania

Szukasz stabilnej pracy, która pozwoli Ci realizować Twoje ambicje?

Potrafisz pracować ze standardami i zarządzać swoją Załogą?

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Poszukujemy Kierownika Restauracji Papa Diego

Lokalizacja: Galeria handlowa Posnania

Twoimi obowiązkami będą:

• zarządzanie restauracją zgodnie ze standardami obowiązującymi w restauracji Papa Diego

• kierowanie zespołem pracowników oraz jego szkolenie

• optymalizowanie i przygotowanie zgodnego z prawem harmonogramu pracy

• rekrutacja i staranny dobór Zespołu Papa Diego wg ustalonych standardów

• kontrola i egzekwowanie należytego wykonywania obowiązków przez podległy personel

• dbałość o standardy zapewniające bezpieczeństwo żywności

• zarządzanie gospodarką magazynową oraz prowadzenie inwentaryzacji

• sporządzanie raportów, praca z system LSI i kontrola właściwego ewidencjonowania sprzedaży

• dbałość oraz odpowiedzialność za sprzęt i całe mienie Papa Diego

• wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką

• aktywny udział i współtworzenie szkoleń w sieci restauracji Papa Diego

• współpraca z działami wspierającymi: marketingiem, kadrami, Dyrektorem Operacyjnym

Od kierownika oczekujemy:

• doświadczenia w zarządzaniu gastronomii (minimum 1 rok)

• doświadczenia w planowaniu

• analitycznego podejścia do biznesu i kontroli kosztów

• umiejętności interpersonalnych oraz motywowania podległego zespołu

• umiejętności podejmowania decyzji

• dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu

• wiedzy z zakresu prawa pracy i bhp

• otwartości na szkolenia i rozwój zawodowy

Kierownikowi oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• system premiowy

• umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

• szkolenia

• stabilne zatrudnienie

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska