Informacje dodatkowe

Kierownik ds. Klientów Korporacyjnych - .

Data wysłania: Feb 07, 2021

Warszawa, Mazowieckie

Do: Apr 14, 2021

Umowa o pracę

Kierownik

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do realizacji zadań związanych z:
Aktywnym pozyskiwaniem nowych Klientów Korporacyjnych;
• Przygotowywaniem ofert handlowych i prezentacji;
• Prowadzeniem negocjacji handlowych;
• Prowadzeniem i zarządzaniem projektami sprzedażowymi;
• Realizacją wyznaczonych celów sprzedaży.

Jakie są nasze wymagania?
• Min 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług HR
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista;
• Umiejętności prowadzenia negocjacji i prezentacji;
• Motywacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych;
• Kreatywność, zdolność do wychodzenia poza standardowe rozwiązania;
• Prawo jazdy kategorii B.

Co możemy Ci zaoferować
Stabilne zatrudnienie w oparciu
o umowę o pracę
Szkolenia i rozwój
Przyjazny tryb wdrożenia
Praca w zgranym zspole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku
W przypadku stanowisk handlowych: atrakcyjny system prowizyjny oparty o realizację celów sprzedażowych

t 519176705

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska