Informacje dodatkowe

Kierowcy do przewozu osób UBER oraz BOLT - .

Data wysłania: Nov 30, 2020

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 30, 2020

Umowa zlecenie

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Brak

Job is expired

Opis stanowiska

Firma WieziemyDoCelu PARTNER UBER i BOLT poszukuje kierowców do przewozu osób na aplikację UBER oraz BOLT w Warszawie.

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą całkowicie legalnie. Jesteśmy płatnikiem podatku VAT. Posiadamy wymagane prawem licencje, wszystkie nasze samochody są wpisane

do rejestru, odpis licencji na każdy samochód znajduje się w przekazanym Tobie pojeździe. Będziesz współpracował z nami na umowie zlecenia i dzięki temu będziesz miał opłacone składki ZUS. Kierujemy naszych kierowców na badania lekarskie i psychotechnikę – otrzymujesz świadectwo lekarskie dopuszczające do pracy jako kierowca. Otrzymujesz wynagrodzenie zawsze w uzgodnionym terminie. My nie obawiamy się przyszłości i nowelizacji ustawy o transporcie drogowym.

Panuje u nas partnerska atmosfera pracy. Przeprowadzamy szkolenie jak pracować z aplikacjami UBER oraz BOLT. Pełne nasze wsparcie 24h/7 dni w tygodniu, współpracujący warsztat samochodowy obsługuje wszelkie awarie. Samochody przechodzą comiesięczne przeglądy, posiadają OC (ubezpieczenie taxi), AC, NW. Mamy samochody zastępcze na wypadek awarii. Karta do tankowania w sieci ORLEN. Nasz specjalista przeprowadzi Ciebie bezpiecznie przez formalności i procedury w razie wypadku.

Doceniamy pracowitych, lojalnych i uczciwych partnerów. Samochód na wyłączność. Oczekiwany obrót tygodniowy 2 000 zł. Rozliczenie płatności 50%/50% - czyli wypłata 50% przychodu netto po odliczeniu prowizji UBERA/BOLT, wypłacana co tydzień. Koszty eksploatacyjne samochodu (ubezpieczenie, przegląd, paliwo oraz serwis) po stronie naszej firmy.

Zatrudniamy również cudzoziemców – legalnie (uzyskujemy wymagane prawem zgody na powierzenie pracy/zgody na pracę).

Wymagania:

• ukończone 25 lat

• polskie prawo jazdy kat. B minimum dwa lata

• zaświadczenie o niekaralności

t. 533 601 152

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska