Informacje dodatkowe

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C - .

Data wysłania: May 02, 2021

Kalisz, Wielkopolskie

Do: Aug 26, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Podwykonawca firmy PEKAES zatrudni na umowę o pracę kierowców kategorii C.

* praca od poniedziałku do piątku (codzienne powroty do domu), przewóz przesyłek paletowych,

* siedziba firmy w Kaliszu,

* praca w promieniu 80 km od Kalisza ( głównie okolice Konina ).

Od kandydatów oczekujemy:

* aktualnego prawa jazdy kat. C

* karty kierowcy,

* aktualnych badań lekarskich,

* zaświadczenia o niekaralności,

* uprawnień na przewóz rzeczy,

* mile widziany kurs ADR , kurs na wózki widłowe, książeczka Sanepidu,

* brak nałogów.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Do obowiązków kierowcy należy dostawa i odbiór przesyłek paletowych od klientów biznesowych oraz czynności załadunkowo-rozładunkowe.

Proszę o wysłanie CV na adres email lub o kontakt telefoniczny. 604 238 953

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska